Topmet – Twój producent oświetlenia LED

Topmet to producent oświetlenia LED od 1989 roku. W tym czasie zdobyliśmy cenne dla doświadczenie, dzięki czemu nie tylko możemy pochwalić się wysokiej jakości produktami, ale też doskonała obsługą klienta. Zaufało nam już tysiące Polaków w całej Polsce – zaufaj i Ty!

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Jako Topmet wierzymy, że nawet producent oświetlenia LED możemy działać tak, by nasz biznes był jak najbardziej zgodny z najnowszymi trendami. Staramy się angażować w lokalne akcje społeczne, udzielamy się edukacyjnie, ekologiczne, a także sportowo. Nie są nam również obce wszystkie akcje, mające na celu ochronę praw pracowników. Naszym zdaniem etyczne prowadzenie biznesu jest możliwe, dlatego my staramy się postępować właśnie zgodnie z naszymi wartościami.

Wierzmy w inwestycję w kapitał ludzki, dlatego od samego początku istnienia firmy, inwestujemy w naszych pracowników. W związku z tym, zrealizowaliśmy studenckie prace dyplomowe tematyczne związane z systemami oświetleniowymi oraz wspieraliśmy merytorycznie powstawanie wielu prac magisterskich. Otoczenie, w którym pracujemy, jest dla nas równie ważne.

Przez ponad dwie dekady, producent oświetlenia LED Topmet posadził na swoim terenie około dwustu drzew. Ponadto, dbamy o środowisko segregując odpady, a także obniżając zużycie energii. Już sam profil naszej działalności, oparty o technologię LED wskazuje, że nasza świadomość nowych rozwiązań, pozwala nam dążyć do bardziej ekonomicznego i ekologicznego korzystania z energii. Od zawsze dbamy o swoją załogę, charakterystyczną cechą Topmet jest zatrudnianie pracowników na bardzo długi okres. Są działy, w których pracownicy pracują od samego początku istnienia firmy.

Topmet współpracował z tak wymagającymi instytucjami, jak: Zakład poprawczy, Dom Dziecka czy Dom Alberta, dostarczając im swoje produkty między innymi na loterie charytatywne. Ponadto, producent oświetlenia LED wspiera w ramach swoich możliwości Radę Osiedla.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *