Topmet – najlepszy producent oświetlenia LED

Topmet to producent oświetlenia LED, który ma doświadczenie w produkcji tego typu elementów już od 30 lat. W 1989 roku nikt nie podejrzewał, że nasza mała firma zmieni się w znanego w całej Polsce producenta tego typu produktów.

Od czasu naszych początków, zaufało nam już tysiące Polaków. Wierzymy, że stało się tak, nie tylko dzięki naszym kompleksowym usługom i doskonałym produktom, ale także dzięki naszemu zaangażowaniu w życie społeczne oraz świadomości ekologicznej.

Etyczny biznes jest możliwy!

Nawet producent oświetlenia LED może żyć w zgodzie z ekologicznymi wartościami. Już sam wybór typu oświetlenia sugeruje naszą dużą świadomość, że przyszłość jest w bardziej oszczędnym i ekologicznym oświetleniu. Ponadto, od 1989 roku udało nam się zasadzić ponad 200 drzew i zaangażować się w wiele akcji ekologicznych.

Ważni są dla nas również ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i Ci z naszego lokalnego otoczenia. Wspieramy naszych pracowników w ich dążeniach edukacyjnych, pomagamy im na ich drodze kształcenia. Wierzymy w inwestycję w zasoby ludzkie, niektórzy nasi pracownicy są z nami już od 1989 roku. Staramy się angażować w różne lokalne inicjatywy, wspieramy Radę Osiedla, a także najbardziej potrzebujące i wymagające instytucje, takie jak domy dziecka czy domy poprawcze.

Dla nas liczy się klient

Liczba naszych zadowolonych klientów mówi sama za siebie. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw ich potrzebom i staramy się być tak elastyczni, jak to możliwe. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Zakres naszej działalności nie kończy się wraz z dostarczeniem produktów – zawsze staramy się pomóc naszym klientom, by byli jak najbardziej zadowoleni z zakupionego towaru. Topmet to producent oświetlenia LED, który wierzy, że pomoc na wszystkich etapach klientowi jest kluczowa. Jeśli już przed zakupem pojawiają Ci się jakieś pytania, koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *