Profil aluminiowy LED – podstawa przy montażu oświetlenia LED

Jeszcze parę lat temu nie wszyscy widzieli konieczność oświetlania taśm LED w aluminiowych profilach. Obecnie większość osób, profesjonalnie zajmująca się tego typu oświetleniem powie, że profil aluminiowy LED to podstawa przy montażu oświetlenia LED.

Jako Topmet, firma zajmująca się tego typu oświetleniem od 1989 roku, jak najbardziej rekomendujemy to rozwiązanie. Lata praktyki nauczyły nas, że montowanie taśm LED bez profili nie tylko jest mniej praktyczne, ale nie pozwala też osiągnąć niektórych wrażeń estetycznych.

Łatwość montażu i ochrona

Dzięki temu, że profil aluminiowy LED posiada specjalnie dopasowanie miejsce, które odpowiada szerokością poszczególnym profilom, bezproblemowo umieścisz taśmę w wyznaczonym miejscu. Ponadto, dzięki niemu, montaż w dowolnym miejscu jest znacznie prostszy. Jedynym warunkiem jest to, by profil aluminiowy LED był gładki i odtłuszczony. Ponadto, stanowi on ochronę nie tylko przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale także chroni zewnętrzne taśmy LED przed warunkami atmosferycznymi, a także przed szybszą eksploatacją związaną z ich używaniem.

Aspekt dekoracyjny

Profil aluminiowy LED pozwala osiągnąć efekty świetlne w domu, które są nie do zrobienia bez jego wykorzystania. Do zrobienia modnych obecnie linii świetlnych używa się właśnie tego rodzaju profili. W zależności od tego, jaki efekt chce się uzyskać, można używać profili wpuszczanych lub kątowych. Architekci wnętrz wymyślają coraz to nowsze zastosowania taśm LED, jednak ich podstawowym narzędziem w tym zakresie pozostaje profil aluminiowy LED.

Topmet to firma, która swoje doświadczenie na rynku zbiera już od 30 lat. Współpracowaliśmy z różnymi klientami, jednak zawsze naszym priorytetem pozostawało zadowolenie klientów. W związku z tym zawsze staramy się w miarę możliwości wychodzić im naprzeciw. Staramy się być elastyczni i do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *